top of page
BR4.jpg

FACE FITNESS.

VYBER SI

SVOJ

TRÉNING.

IMG_2171.JPG

DETOX TRÉNING

35 €

ČO TO JE?

Detox je intenzívny a dostupný tréning pre klienta. Ak nemáš dostatok času, ale chceš prekrviť a podporiť tvorbu kolagénu tvojej pokožky, tak je tento tréning vhodný práve pre teba.

 

Náš dokonalý detox tréning vás zbaví toxínov v hĺbke vašej pokožky. Prečo čistiť pokožku len na povrchu, keď ju môžeme podporiť a vyčistiť aj zvnútra?

Jedine pohyb a práca svalu dokáže naštartovať vašu očistu okamžite !

 

Ak chceš prekrviť a podporiť detoxikáciu tvojej pokožky, tak je tento tréning vhodný práve pre teba.

 

Detox tréning zahŕňa kameň gua sha, loptičku a špeciálne ručné techniky na podporu detoxikácie a pevnosti pokožky.

Naše štúdio budeš opúštať so žiarivejšou pleťou, spevnenými kontúrami a prirodzeným liftingom tváre. 

Tréning obsahuje 25 minút cvičenie + 10 minút konzultácia. 

 • Využi jedinečnú príležitosť a požiadaj v našom štúdiu v Nitre o akciový balík 4 tréningov so zvýhodnením 15%. S balíkom Detox ušetri 21 € a zabezpeč si dlhodobú starostlivosť o svoju tvár.

 • Vezmi kamarátku/partnera na spoločný tréning a získajte spolu zvýhodnenie 10% (neplatí pri zvýhodnenom balíku a darčekovej poukážke).

RITUÁL TRÉNING

50 €

ČO TO JE?

Rituál je jeden z najobľúbenejších tréningov vo Face Fitness. 

Ide o vysoko intenzívny tréning, ktorý kombinuje viaceré techniky a pomôcky. Tento tréning sa zameriava viac na problémové oblasti tváre. Zlepšuje prekrvenie, lymfodrenáž a aktivuje svaly na tvári. 

Kombinujeme stimulačné techniky svalov na tvári s EMS technológiou pre výrazné pozdvihnutie ochabnutia tváre. Na záver tréningu uvoľníme svalové napätie a podporíme lymfodrenáž pomocou špeciálneho kameňa Gua-sha.

 

Vytvor si rituál a pravidelne sa staraj o svoju prirodzenú krásu. 

Tréning obsahuje 35 minút cvičenie + 10 minút konzultácia.

 • Využi jedinečnú príležitosť a požiadaj v našom štúdiu v Nitre o akciový balík 4 tréningov so zvýhodnením 15%. S balíkom Rituál ušetri 30 € a zabezpeč si dlhodobú starostlivosť o svoju tvár.

 • Vezmi kamarátku/partnera na spoločný tréning a získajte spolu zvýhodnenie 10% (neplatí pri zvýhodnenom balíku a darčekovej poukážke).

AdobeStock_250824058.jpeg
AdobeStock_413891899.jpeg

LIFTING TRÉNING

65 €

ČO TO JE?

Nadštandartný tréning, ktorý dostane tvoju tvár do formy. 

Využívame všetky dostupné techniky a technológie, aby sme stimulovali svaly na tvári viacerými spôsobmi. 

 

Pri tomto tréningu máme dostatok času na uvoľnenie okolia tváre, ktoré je dôležité pre správne prekrvenie a vyživenie pleti. 

Začíname rozcvičkou, pri ktorej očistíme pleť, natiahneme a aktivujeme svaly pomocou face loptičky. Po rozcvičke prejdeme na manuálne techniky pomocou rúk a Gua-sha kameňa, pri ktorých zacielime na problémové miesta na tvári a venujeme im maximálnu pozornosť. Ďalším krokom je EMS prístroj, pri ktorom naplno využijeme jeho potenciál a venujeme sa všetkým detailom a mimickým vráskam na tvári. 

Nájdi si čas pre seba a využi služby Face Fitness naplno. Budeš to milovať. 

Tréning obsahuje 50 minút cvičenie + 10 minút konzultácia. 

 • Využi jedinečnú príležitosť a požiadaj v našom štúdiu v Nitre o akciový balík 4 tréningov so zvýhodnením 15%. S balíkom Lifting ušetri 39 € a zabezpeč si dlhodobú starostlivosť o svoju tvár.

 • Vezmi kamarátku/partnera na spoločný tréning a získajte spolu zvýhodnenie 10% (neplatí pri zvýhodnenom balíku a darčekovej poukážke).

KOLAGÉN+ TRÉNING

75 €

ČO TO JE?

5.jpg

Máš pocit, že tvoja tvár a krk stráca elasticitu a pevnosť?

Tento tréning bol špeciálne vyvinutý na podporu tvorby kolagénu a elastínu, ktoré udržujú vaše kontúry pevné a pružné.

V tomto tréningu máme dostatok času na podporu vypnutia krku, uvoľnenie okolia tváre a vyživenie pleti.

Využívame v ňom jedinečné techniky bankovania tváre, ktoré sú považované za najintenzívnejšie prirodzené prekrvenie pokožky. Zlepšenie krvného obehu prinesie tvojej tvári lepšiu výživu a spomalenie ochabnutia. 

Kolagén+ obsahuje tiež suchú masáž v bavlnených rukaviciach, pre lepšie uchopenie mimických svalov a uvoľnenie napätia.

 

Súčasťou tréningu sú jedinečné ručné techniky

face fitness, loptička, gua sha, bankovanie tváre

a ems stimulácia pre najefaktívnejší prirodzený lifting tváre.

Tréning obsahuje 55 minút cvičenie + 10 minút konzultácia.

 • Využi jedinečnú príležitosť a požiadaj v našom štúdiu v Nitre o akciový balík 4 tréningov so zvýhodnením 15%.  S balíkom Kolagén+ ušetri 45 € a zabezpeč si dlhodobú starostlivosť o svoju tvár.

 • Vezmi kamarátku/partnera na spoločný tréning a získajte spolu zvýhodnenie 10% (neplatí pri zvýhodnenom balíku a darčekovej poukážke).

_edited.jpg

BUCCAL LIFT TRÉNING

60€/45MIN

ČO TO JE?

Tento moderný postup neinvazívneho omladenia tváre navrhla francúzska biochemička a kozmetička Joelle Ciocco, ktorá sa viac ako 30 rokov venuje štúdiu techník na zachovanie mladistvosti pleti. Špeciálna technika sa začala stávať hitom nielen vo Francúzsku ale aj v ostatných kútoch sveta.

Pomocou tréningu Buccal Lift dokážeme ovplyvniť hlbšie štruktúry a prirodzene zvýšiť tonus, elasticitu pokožky, znížiť výskyt vrások a zlepšiť vzhľad pleti. Pleť bude rozjasnená, zjednotená, vypnutá a bude pôsobiť mladším vzhľadom.

Na začiatok tréningu si uvoľníme tvár povrchovo technikami Face Fitness, ktoré majú tvár prekrviť a uvoľniť zvonka. Potom prechádzame do ústnej dutiny.

Buccal Lift sa vykonáva v rukaviciach, nakoľko pri tomto tréningu stimulujeme hlbšie uložené svaly na tvári a rukami zachádzame do ústnej dutiny. Pomocou prstov naťahujeme a uvoľňujeme napätie vo svaloch a týmto spôsobom vieme veľmi účinne pôsobiť priamo na svaly v lícnej oblasti, čím dokážeme ovplyvňovať ich činnosť a činnosť okolitých svalov, ktoré sú ich stuhnutím ovyplvnené.

​Ústa sú mierne otvorené a toto otvorenie ústnej dutiny nespôsobuje bolesť v temporomadibulárnom kĺbe (kĺb zodpovedný za otváranie spodnej čeluste). Naopak tieto vnútroústne techniky bolesť v tomto kĺbe uvoľňujú a zmierňujú. 

Buccal Lift obsahuje 45 minút cvičenie + 10 minút konzultácia.

 • Využi jedinečnú príležitosť a požiadaj v našom štúdiu v Nitre o akciový balík 4 tréningov so zvýhodnením 15%.  S balíkom Buccal Lift ušetri 36 € a zabezpeč si dlhodobú starostlivosť o svoju tvár.

 • Vezmi kamarátku/partnera na spoločný tréning a získajte spolu zvýhodnenie 10% (neplatí pri zvýhodnenom balíku a darčekovej poukážke).

ANTISTRES

40€/30MIN

ČO TO JE?

Máte náročný deň? Bývate často v napätí? 

Hladáte harmóniu v každodennom bežnom živote?

Antistres uvoľňuje bolesť a únavu v oblasti vlasov, krku, šije, ramien a medzilopatiek. Je to nová terapia vo Face Fitness, ktorá pochádza z ďalekej Indie a má tisícročnú tradíciu.

 

Uvoľňuje stuhnuté úpony svalov, navodzuje príjemnú relaxáciu a na konci sa cítite sviežejší, uvoľnenejší a oddýchnutí. Pôsobí blahodárne na kvalitu vašich vlasov, podporuje ich rast a regeneráciu.

Je vhodná na uvoľňenie hlavy od každodenných povinností, starostí a pôsobí na celý energetický systém tela.

 

Antistres prebieha zásadne v sede na stoličke. Klient sa pohodlne usadí, nemá skrížené ruky, ani nohy. Tréner si jemnými dotykmi uvoľní klienta a jeho energiu. Potom intenzívnejšie uvoľňuje spomínanú oblasť vlasov, krku, šije, ramien a medzilopatiek. 

Na konci terapie klient 5 minút relaxuje v kresle v súkromí.

 

Klient sa počas terapie dostáva do pokojnejšej aktivity mozgu, ktorá má blahodárny vplyv na celé telo. Dostávame sa do hladiny alfa, ktorá je typická pred zaspávaním.

Myseľ rýchlo regeneruje, celý organizmus odpočíva a prirodzene sa tvoria endorfíny, hormóny dobrej nálady a šťastia. 

Ka 

Antistres obsahuje:

30 minút + 5 minút relaxácia v kresle

 • Využi jedinečnú príležitosť a požiadaj v našom štúdiu v Nitre o akciový balík 4 tréningov so zvýhodnením 15%.  S balíkom Antistres ušetri 24 € a zabezpeč si dlhodobú starostlivosť o svoju tvár.

 • Vezmi kamarátku/partnera na spoločný tréning a získajte spolu zvýhodnenie 10% (neplatí pri zvýhodnenom balíku a darčekovej poukážke).

4.jpg
AKCIA VO DVOJICI (8).png

WOW COMBO

ANTISTRES + EXPRES 71€/55MIN
ANTISTRES + RITUÁL 86€/1HOD 5MIN
ANTISTRES + BUCCAL LIFT 96€/1HOD 15MIN
ANTISTRES + LIFTING 101€/1hod 20MIN
ANTISTRES + KOLAGÉN+ 111€/1HOD 25MIN 

ČO TO JE?

Dokonalé spojenie upokojujúceho Antistres tréningu a nabudzujúceho tvárového tréningu podľa vlastného výberu (Detox, Rituál, Lifting, Kolagén+, Buccal) s 10% zvýhodnením Antistresu. 

Antistres tréning je kombináciou indických techník, ktoré uvoľňujú svalové napätie v oblasti šije, krku a vlasov. 

Tvárové tréningy sú zamerané hlavne na oblasť tváre, kde zjemňujú vrásky, zvýrazňujú kontúry, napínajú pokožku a zlepšujú okysličenie a výživu pleti. 

Viac ako hodinový zážitok, ktorý si užiješ v úžasnej spoločnosti trénera, ktorého si sám/a vyberieš.

Wow combo obsahuje 55MIN až 1HOD 25MIN cvičenie + 5 minút relaxácia v kresle.

 • Pozdvihne a zvýrazní kontúry tváre.

 • Prekrvená a vyživená pleť hneď po tréningu.

 • Intenzívne cvičenie pre druhú bradu, spadnuté viečka a vrásky na čele.

 • Detoxikovaná pleť zbavená napätia a opuchov

 • Jedinečná technológia EMS, ktorá posilňuje svaly na tvári.

 • Hladšie vrásky okamžite po tréningu.

 • Vyživená a zjednotená pleť.

 • Maximálna pozornosť venovaná problémovým miestam.

 • Podporená tvorba kolegénu a nových buniek.

 • Zlepšený metabolizmus tváre a naštartovanie opravy zapálenej pleti. 

VÝHODY FACE FITNESS TRÉNINGU

 • Is this training suitable for me?
  Everything mentioned below is a contraindication to this training. If anything from the list applies to you, do not hesitate to contact us and we will try to adapt the training to you, or find a suitable date after the improvement of your face.  Botox the first 2 weeks after the procedure. Fills the first 4 weeks after the procedure. Thread face lifting the first 4 weeks after the procedure. Facial surgery in the first 3-6 months - it depends on the speed of healing. Pregnancy (due to the EMS device) – inform the trainer during the consultation before training and he will choose a longer stimulation training instead of the EMS device. Cancer in the area that we will stimulate for the first 6-12 months after symptoms subside/disappear.   Metal objects in the face or neck (due to the EMS device) - inform the trainer and he will consider the use of the EMS device. High susceptibility to bone cracking or severe osteoporosis. Heart problems (due to the EMS device) - inform the trainer during the consultation before training and he will choose a longer stimulation training instead of the EMS device. Diabetes with severe loss of skin sensitivity. 
 • Is this training also for men?
  Of course! Men really enjoy our training. The main advantage for men is getting rid of tension and stress. We have great results. Men leave after training with expressive features, smoother wrinkles and a smile on their face. 
 • After how many trainings are the results visible?
  We are all unique and each face reacts differently to training. Already after the first training, you achieve the first noticeable changes and visible results are achieved individually.  For someone, training once a month is enough, and someone needs to come more often to achieve visible results. It depends on muscle memory and the ability of facial muscles to respond to external stimulation.  The muscles on the face work the same way as the muscles on the body. If we activate them regularly, they naturally lift, help with sagging and smooth out wrinkles by increasing volume. 
 • What if I have makeup on my face?
  You don't have to worry about anything. Your trainer will clean your skin thoroughly before training. After training, you have the privacy of the toilet, where you can either apply your own make-up or you can use high-quality make-up from us. /p>
 • How can I best prepare for training?
  Before training, make sure that you do not have clothes that are tight around your neck. A wider collar or tank top is suitable so that your trainer can reach your neck and trapezius (muscles stretching from the neck to the shoulders) without restrictions.
 • What is an EMS device?
  Electric muscle stimulation (EMS) from the English translation electrical muscle stimulation. It's like cardio and lifting for your face. During training, we use the Pure lift pro+ EMS device from Xtreem Pulse. The stimulating current from the device strengthens your facial muscle fibers. It activates the muscles, promotes blood circulation and improves the softness of the skin. A 10-minute workout rejuvenates, helps against sagging and accentuates facial contours.
 • What is Gua Sha?
  Gua-sha is a form of therapy that partly resembles massage and comes from an ancient Chinese massage technique. In this therapy we use stones/plates and oil. A simplified translation of the word gua-sha could be the scraping of waste. And it really has a detoxifying effect and supports the movement of fluids in the body, especially blood and lymph. The main result is the passage of the pathway network, improves the circulation of Qi (vital energy), release of tension, reduction of swelling, more prominent appearance of facial features, better blood circulation and nutrition of the skin. According to traditional Chinese medicine, the acupuncture paths, their points and surface layers are directly connected to the Zang-Fu internal organs. Therefore, the superficial scratching/stimulation of the gua shou skin acquires an important meaning.
 • What is lymphatic drainage?
  The lymphatic system transports harmful substances out of the body, which were created during the body's functions and, in addition, entered the body from the external environment. If the lymph (colorless liquid) does not flow properly, the lymphatic system begins to clog and does not work as it should. The result is swelling of the face. Lymph drainage is a tactile and stimulating technique that restores and increases lymph circulation, improves metabolism and detoxifies the body.
 • What is a face roller?
  Face roller is an innovative way to give the face a new impulse. Such a massage roller helps to remove swelling, relieves facial tension, promotes lymphatic drainage and has a great relaxing effect after training.

Americká herečka Jassica Biel
a jej zážitok z posilňovne na tvár.

bottom of page