top of page

 FACE

FITNESS 

OFFLINE KURZ

Kurz priamo v našom štúdiu v Nitre

so zakladateľmi Face Fitness.

Využi túto príležitosť

a naštartuj svoju kariéru.

Máte záujem o kurz?
Napíšte nám.

Ďakujeme za správu!

5.jpg

STAŇ SA AJ TY POPREDNÝM TRÉNEROM - ŠPECIALISTOM NA TVÁR NA SLOVENSKU.

Tréning tváre je úžasný spôsob starostlivosti o tvár na celom svete. 
Nový trend prichádza aj na Slovensko a ty môžeš byť líder v tejto profesii. 
 
Posilňovne na tvár zaznamenávajú po celom svete obrovský úspech.
 
Na Slovensku sa s tým ženy stretávajú prvý krát a z konceptu Face Fitness sú nadšené. Tréning tváre je skutočná diera na trhu.
 
Teraz máš aj ty možnosť pritiahnúť k sebe nových klientov, ktorí sú už dávno pripravení na zmenu, na niečo novodobé, na nový pohľad na svet, na vnímanie prirodzenej krásy seba aj ostatných.

VITAJ DOKONALÝ ZÁŽITOK.

1-DŇOVÝ KURZ OBSAHUJE:

 • praktická časť – techniky Face Fitness,

 • úvodný rozhovor a zodpovedanie otázok,

 • teoretická časť kurzu + študijný materiál so sebou (postup tréningu a teória), 

 • zážitková časť tréningu s učením aj na vlastnej tvári

 • EMS stimulácia svalu

 • liftingové techniky Gua Sha

 • darčekový štartovací balík produktov a pomôcok

 • limitovaný počet účastníkov (4 osoby),

 • indviduálny prístup počas celého školenia,

 • záverečný certifikát o absolvovaní kurzu Face Fitness

 • BONUS 1: poradenstvo a podpora po kurze (po ukončení kurzu máte 1 hodinu na precvičenie alebo opravu u nás v štúdiu v Nitre),

 • BONUS 2: Možnosť zakúpenia online kurzu s 50% zľavou s prístupom na 1 rok. 

343ba03b-3a6f-4682-826e-c691adb4c883.JPG

VYUŽI PRÍLEŽITOSŤ!

IMG_6242.jpg

SME ZAKLADATELIA FACE FITNESS A PONÚKAME TI JEDINEČNÉ KNOW-HOW, SKÚSENOSTI A MENTORING.

Odovzdáme ti všetky naše vedomosti a naučíme ťa techniky, ktoré na Slovensku nemajú konkurenciu.

Vybuduješ si sebavedomie, získaš odvahu a nabiješ sa energiou do vlastného podnikania.

Posilňovňa na tvár je nový koncept podnikania, ktorý uchvátil moderný svet. Ženy po celom svete hľadajú spôsoby, ako udržať svoju tvár prirodzene vo forme a posilňovanie tváre prináša riešenie. 

Svaly na tvári majú obrovskú silu pomôcť nám:

 • udržiavať tvár vo forme

 • starnúť pomalšie a so cťou

 • zachovať si vlastnú mimiku

 • nezaťažovať pleť a tkanivo cudzími syntetickými látkami a zápalmi, ktoré hrozia pri invazívnych metódach starostlivosti o tvár.

BR3.jpg

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

Kurz nie je určený pre všetkých.


Vhodným účastníkom kurzu Face Fitness je človek, ktorý je odvážny a rozmýšľa nad vlastným podnikaním. Alebo niekto kto už má vlastný salón/štúdio a túži si rozšíriť svoju ponuku služieb o úžasný tréning tváre, ktorý nemá na Slovensku konkurenciu. 

Pozor! Tento kurz nie je akreditovaný a na otvorenie podnikania potrebujete akreditovaný kurz. Napríklad wellness pracovník alebo kozmetička.

ČO VŠETKO SA NA KURZE NAUČÍM?

Po kurze budeš ovládať všetky techniky rukami, loptičkou, Gua Sha kameňom a EMS prístrojom. Sebavedomo môžeš okamžite použiť tieto vedomosti v praxi vo vlastnom podnikaní.
 

KEDY A KDE SA KONÁ KURZ

 

30.6.2024 (nedeľa) v Nitre.

11.8.2024 (nedeľa) v Nitre.

AK VÁM TERMÍN NEVYHOVUJE, TAK NÁS KONTAKTUJTE A NIEČO VYMYSLÍME.

AKÁ JE CENA KURZU?

Cena jednodňového kurzu je 1290 €. Kurz sa uhr
ádza vo dvoch zálohových platbách. Prvá polovica ceny slúži ako rezervácia miesta na kurze a druhú platbu posielate 2 týždne pred začiatkom kurzu. 

ČO V PRÍPADE, ŽE SA NEMÔŽEM/NECHCEM ZÚČASTNIŤ?

 

Ak sa kupujúci (ďalej len účastník) nemôže zúčastniť na offline kurze a plánuje absolvovať ďalší termín offline kurzu a predávajúci dostane toto rozhodnutie viac ako 2 týždne pred začiatkom kurzu, tak predávajúci zadrží 20% z uhradených záloh. Ak predávajúci dostane jeho rozhodnutie menej ako 2 týždne pred začiatkom kurzu, tak predávajúci zadrží 50% z uhradených záloh. Tieto zadržané zálohy budú súčasťou platby pri ďalšom offline kurze, ktorý sa rozhodne účastník absolvovať. Napríklad ak predávajúci zadrží 20% z 1290€ to sa rovná 258€, tak úhrada účastníka za další kurz bude 1290 € mínus 258€ a to sa rovná 1032€. Tento termín ďalšieho offline kurzu musí byť v priebehu daného kalendárneho roka (kedy sa účastník rozhodol nezúčastniť offline kurzu) alebo v priebehu ďalšieho kalendárneho roka (po kalendárnom roku, v ktorom sa účastník rozhodol nezúčastniť offline kurzu). Ak sa účastník rozhodne, že offline kurz už neabsolvujete v priebehu daného kalendárneho roka (kedy odmietol absolvovať offline kurz) alebo v priebehu ďalšieho kalendárneho roka (nasledujúceho po kalendárnom roku, v ktorom sa účastník rozhodol nezúčastniť offline kurzu), tak táto zadržaná suma zostáva predávajúcemu, ako storno poplatok za obsadené miesto na kurze.  KEDY JE ZAČIATOK A UKONČENIE?

Začíname o 8:00 hod. Ukončenie je po 17:00 hod. 

POTREBUJEM ZNALOSTI O FACE FITNESS, TVÁROVEJ MASÁŽI, TVÁROVEJ JÓGE ALEBO TVÁROVEJ GYMNASTIKE?


Nepotrebujete! Na kurze získate všetky potrebné vedomosti a techniky k tomu, aby ste mohli vykonávať tvárový tréning. 

DOKEDY JE POTREBNÉ UHRADIŤ KURZ?

Všeobecne platí: Úhrada zálohy slúži ako rezervácia. To znamená, že až po úhrade zálohovej platby Vám vieme definitívne zabezpečiť miesto na kurze. Preto odporúčame uhradiť zálohovú platbu za kurz čo najskôr. Počet miest na kurze je obmedzený na 4 účastníkov. 

VEDÚ KURZ ZAKLADATELIA FACE FITNESS NAĎA A MILAN?

Áno! Milan a Naďa sú tréneri tohto seminára. Máte garantovanú najvyššiu profesionalitu a maximálne odovzdanie vedomostí a skúseností priamo z praxe.

AKO SA MÁM NA KURZ PRIPRAVIŤ? AKO SA MÁM OBLIECŤ? ČO SI MÁM SO SEBOU PRINIESŤ?

Určite odporúčame ostrihať nechty pred kurzom pre vlastné pohodlie a sebavedomie pri vykonávaní techník. Na kurz sa oblečte tak, aby ste sa cítili pohodlne. Odporúčame športové oblečenie. Prineste si náhradné tričko prípadne tielko. Všetky techniky Face Fitness si vyskúšate aj na vlastnej tvári. 

KONTAKT NA VÁS?

Face Fitness, s.r.o
Kupecká 16
949 01 Nitra
facefitness.nitra@gmail.com
+421 911 670 011

4.jpg

Máte záujem o kurz?
Napíšte nám.

Ďakujeme za správu!

C36008A2-D893-41C5-8B18-4E665C591E40_edi

Lívia

Počas intenzívneho školenia som sa naučila veľa výnimočných ťahov, tipov a trikov ako pracovať so svalmi na tvári klientov. Ako ich správne uvoľňovať a dodávať tvári čerstvý a omladzujúci vzhľad. Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom školiteľov. Dostala som užitočné spätné väzby, ktoré mi pomáhali sa stále zdokonaľovať počas kurzu. Verím, že budem mať v budúcnosti rovnako spokojných klientov, vďaka týmto dvom výnimočným mladým ľuďom, ktorí mi počas týchto dvoch dní odovzdali všetko čo mohli. Ďakujem. 

IMG_8080_edited.jpg

Dagmar

Jedinečnosť a profesionálny prístup.

 

Veľmi dlho som sledovala Face Fitnessákov a keď som uvidela príležitosť naučiť sa ich postupy, neváhala som a prihlásila som sa na kurz.
Dlhšie sa sama venujem tvárovej jóge a rôznym masážnym postupom a viem, že tréning Face Fitness je v zahraničí veľmi populárny a má reálne výsledky.
Naďa a Milan nám všetko vysvetlili a naučili správne, tak aby sme hneď mohli začať pracovať a využívať naše nové poznatky.
Momentálne ich postupy už využívam vo svojom štúdiu a moje klientky sú z toho unesené. Bolo to to pravé nakopnutie môjho biznisu a skvelá investícia.

C04480D9-07B8-4D91-A52C-8B62DAEFEE4F.JPG

Katarína

Kurz Face Fitness ma milo prekvapil nielen dobrou organizáciou, ale aj intenzitou a množstvom zaujímavých informácií.

Je zameraný najmä na praktickú časť

a precvičovanie jednotlivých cvikov, postupov a masážnych techník. Rovnako oceňujem aj individuálny prístup

a profesionalitu trénerov, ktorí sa nám naozaj na 100% venovali a pomáhali nám. Kurz určite odporúčam. 

FF_2_edited.jpg

Petra

Veľmi oceňujem profesionalitu školiacich, ktorí sa nám jednotlivo venovali, uisťovali sa či rozumieme teórii a opakovane nám umožňovali skúšať techniky.

Vytvorili nám tiež veľmi príjemné a priateľské prostredie, ktoré sme si spoločne užili a celý kurz nám vychádzali v ústrety. 

IMG_8089_edited.jpg

Veronika

Jedným slovom bola to bomba. Malo to všetko, čo som od kurzu očakávala. Jednak zasvietenie do anatómie tváre a potom plynulý prechod na techniku s vysvetlením, ktorý sval čo robí, ako sa stimuluje a čo je výsledok.

 

Plus technika vynikajúca. Všetko na profesionálnej úrovni. A hoci bolo tých informácií veľa na jeden deň, vedela som si spomenúť na všetky techniky. Celým kurzom vás prevedie veľmi milá dvojica. Parádny kurz v spoločnosti úžasne milých ľudí.

Veľmi odporúčam tento kurz všetkým, ktorí sa chcú posunúť niekam vyššie alebo ich proste baví starať sa o seba aj inak ako mastičkami, sérami a krémami.

Ďakujem za tento kurz. Bol fakt parádny.

FF_1_edited.jpg

Andrea

Kurz som si veľmi užila, celý deň bol ohromný zážitok. Veľmi ma potešilo, že som si mohla zažiť tréning aj na sebe. Počas kurzu sa mi stupňovala nervozita, či sa to naučím. Avšak pár dní po kurze som už kľudnejšia. Všetky informácie sa mi uležali a mala som možnosť si precvičiť celý tréning znova a išlo to super. Modelka si tréning užila, bola nadšená a ja tiež.

Ďakujem veľmi pekne za prístup počas kurzu. Páčila sa mi uvoľnená a priateľská atmosféra.

Cena za 1 - dňový kurz je 1290 €

Termíny najbližšich kurzov sú 30. júna 2024 / 11. augusta 2024.

Miesto konania je študio Face Fitness v Nitre.

 

Prihlasovanie prebieha cez e-mail: facefitness.nitra@gmail.com.

Kurz sa uhrádza v dvoch platbách.

Prvá platba je 50 % z ceny kurzu a je zálohová. Zálohu je potrebné uhradiť ak máte záujem o rezerváciu termínu. Druhú platbu za kurz je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred začatím kurzu.

V prípade, ak sa prihlásite na kurz menej než 2 týždne pred jeho začatím, tak sa uhrádza celá suma.

bottom of page